Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Value
ja: 値

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Theme
ja: テーマ

en: Mode
ja: モード

en: Option
ja: オプション

en: Key
ja: キー

en: Global
ja: グローバル

en: About
ja: アバウト

en: Add mode
ja: 追加モード

en: Formatting
ja: 書式の設定

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
