Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Key
ka: გასაღები

en: Global
ka: გლობალური
