Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Theme
sv: Tema

en: Mode
sv: Läge

en: Option
sv: Val

en: Key
sv: Nyckel

en: views
sv: vyer

en: Global
sv: Globalt

en: About
sv: Om

en: Formatting
sv: Formatering

en: display
sv: visa

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
