Inline Formatter Field (3.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Value
es: Valor

en: Actions
es: Acciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Theme
es: Tema

en: Mode
es: Modo

en: Option
es: Opción

en: Key
es: Clave

en: views
es: vistas

en: About
es: Acerca de

en: Add mode
es: Añadir modo

en: Formatting
es: Formato

en: Extra Options
es: Opciones extra

en: Weight for @title
es: Peso para @title
