Inline Formatter Field (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Theme
oc: Tèma

en: Mode
oc: Mòde

en: Key
oc: Clau

en: views
oc: vistas

en: About
oc: A prepaus

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
