Inline Formatter Field (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Theme
ro: Temă

en: Mode
ro: Mod

en: Option
ro: Opțiune

en: Key
ro: Cheie

en: views
ro: vizualizări

en: About
ro: Despre

en: Formatting
ro: Formatare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
