Inline Formatter Field (3.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Mode
vi: Chế độ

en: Option
vi: Tùy chọn

en: Key
vi: Khóa

en: Global
vi: Chung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Formatting
vi: Định dạng

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
