Inline Formatter Field (3.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Value
hi: मान

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Weight
hi: मान

en: Theme
hi: थीम

en: Mode
hi: प्रकार

en: Option
hi: विकल्प

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
