Inline Formatter Field (3.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Theme
hr: Tema

en: Mode
hr: Režim

en: Option
hr: Opcija

en: Key
hr: Ključ

en: Global
hr: Opće

en: About
hr: Opis

en: Formatting
hr: Formatiranje

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
