Inline Formatter Field (3.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Formatting
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ
