Inline Formatter Field (3.1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Theme
cy: Thema

en: Mode
cy: Modd

en: Key
cy: Allwedd

en: views
cy: golygfeydd

en: Global
cy: Eang

en: Formatting
cy: Fformatio
