Inline Formatter Field (3.1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Theme
fi: Teema

en: Mode
fi: Tila

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Key
fi: Avain

en: views
fi: näkymät

en: Global
fi: Yleinen

en: About
fi: Tietoja

en: Formatting
fi: Muotoilu

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
