Inline Formatter Field (3.1.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Option
my: ရွေးရန်

en: About
my: အကြောင်း
