Inline Formatter Field (3.1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Theme
nl: Thema

en: Mode
nl: Modus

en: Option
nl: Optie

en: Key
nl: Sleutel

en: Global
nl: Algemeen

en: About
nl: Over

en: Add mode
nl: Modus toevoegen

en: Formatting
nl: Opmaak

en: display
nl: weergave

en: Extra Options
nl: Extra opties

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Remove tokens from the final text if no replacement value can be generated.
nl: Verwijder tokens uit de definitieve tekst als er geen vervangende waarde kan worden gegenereerd.
