Inline Formatter Field (3.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Mode
ur: طریقۂ کار
