Inline Formatter Field (3.1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Mode
bg: Режим

en: Key
bg: Ключ

en: Formatting
bg: Форматиране

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
