Inline Formatter Field (3.1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Theme
ca: Tema

en: Option
ca: Opció

en: Key
ca: Clau

en: views
ca: vistes

en: About
ca: Detalls

en: Formatting
ca: Format

en: Extra Options
ca: Opcions extra

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
