Inline Formatter Field (3.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Actions
pt: Ações

en: Remove
pt: Remover

en: Weight
pt: Peso

en: Theme
pt: Tema

en: Mode
pt: Modo

en: Option
pt: Opção

en: Key
pt: Chave

en: About
pt: Sobre

en: Add mode
pt: Adicionar modo

en: Formatting
pt: Formatação

en: Extra Options
pt: Opções Adicionais

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
