Inline Formatter Field (3.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Mode
ug: مودېل

en: About
ug: ھەققىدە
