Inline Formatter Field (4.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Theme
az: Tema

en: Mode
az: Rejim

en: Option
az: Seçim

en: Key
az: Açar

en: Global
az: Qlobal

en: About
az: Haqqında
