Inline Formatter Field (4.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Theme
fr: Thème

en: Key
fr: Clef

en: views
fr: vues

en: About
fr: À propos

en: Add mode
fr: Ajouter un mode

en: Formatting
fr: Formats

en: Add theme
fr: Ajouter un thème

en: display
fr: Affichage

en: Extra Options
fr: Options supplémentaires

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
