Inline Formatter Field (4.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Theme
id: Tema

en: Option
id: Opsi

en: Key
id: Kunci

en: About
id: Tentang

en: Formatting
id: Format

en: Weight for @title
id: Bobot @title
