Inline Formatter Field (4.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Theme
is: Þema

en: Mode
is: Hamur

en: About
is: Um
