Inline Formatter Field (4.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Mode
ku: جۆر

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
