Inline Formatter Field (4.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Theme
te: అలంకారం

en: About
te: గురించి
