Inline Formatter Field (4.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Theme
be: Тэма

en: Mode
be: Лад

en: Key
be: Ключ

en: views
be: выгляды

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
