Inline Formatter Field (4.0.0-rc3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Theme
bs: Tema

en: Global
bs: Globalni
