Inline Formatter Field (4.0.0-rc3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Mode
cs: Režim

en: Option
cs: Možnost

en: Key
cs: Klíč

en: Global
cs: Globální

en: About
cs: Popis

en: Formatting
cs: Formátování

en: Add theme
cs: Přidat téma

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
