Inline Formatter Field (4.0.0-rc3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Formatting
eo: Formatado
