Inline Formatter Field (4.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Theme
et: Teema

en: Mode
et: Viis

en: Option
et: Valik

en: Key
et: Võti

en: views
et: vaated

en: Global
et: Globaalne

en: About
et: Programmist

en: Formatting
et: Vormindamine

en: Weight for @title
et: @title kaal
