Inline Formatter Field (4.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Theme
da: Tema

en: Mode
da: Tilstand

en: Option
da: Valgmulighed

en: Key
da: Nøgle

en: views
da: oversigter

en: About
da: Om

en: Formatting
da: Formatering

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Make Default
da: Gør til standard
