Inline Formatter Field (4.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Mode
kk: күй

en: Formatting
kk: Форматтау
