Inline Formatter Field (8.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Theme
ps: ویینه

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه

en: Formatting
ps: بڼونه
