Inline Formatter Field (8.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Theme
tr: Tema

en: Mode
tr: Kip

en: Option
tr: Seçenek

en: Key
tr: Anahtar

en: About
tr: Hakkında

en: Formatting
tr: Biçimlendirme

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
