Inline Formatter Field (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Theme
mn: Загвар

en: Mode
mn: Горим
