Inline Formatter Field (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Theme
ru: Тема

en: Mode
ru: Режим

en: Option
ru: Опция

en: Key
ru: Ключ

en: About
ru: Информация

en: Formatting
ru: Форматирование

en: Extra Options
ru: Дополнительные настройки

en: Weight for @title
ru: Вес @title
