Inline Formatter Field (8.x-2.1-rc1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Theme
ar: حلة

en: Mode
ar: النمط

en: Option
ar: خيار

en: Key
ar: المفتاح

en: About
ar: حول

en: Formatting
ar: التنسيق

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
