Inline Formatter Field (8.x-2.1-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Theme
jv: Tema

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
