Inline Formatter Field (8.x-2.1-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Theme
ta: தீம்

en: Mode
ta: முறை

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Key
ta: சாவி

en: About
ta: பற்றி

en: Formatting
ta: படிமமாக்கல்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
