Inline Formatter Field (8.x-2.1-rc2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Mode
ml: മോഡ്
