Inline Formatter Field (8.x-2.1-rc2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Theme
pl: Skórka

en: Mode
pl: Tryb

en: Option
pl: Opcja

en: Key
pl: Klucz

en: About
pl: O stronie

en: Add mode
pl: Dodaj tryb

en: Formatting
pl: Formatowanie

en: Add theme
pl: Dodaj szablon

en: Extra Options
pl: Opcje dodatkowe

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
