Inline Formatter Field (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Theme
fa: پوسته

en: Mode
fa: سبک

en: Option
fa: انتخاب

en: Key
fa: کلید

en: About
fa: درباره

en: Formatting
fa: قالب‌بندی

en: Weight for @title
fa: وزن @title
