Inline Formatter Field (8.x-2.2-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
