Inline Formatter Field (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Mode
sq: Mënyrë

en: About
sq: Informacione

en: Formatting
sq: Formatimi

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
