Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Open
fa: باز

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Title text
fa: متن عنوان

en: Title: @title
fa: عنوان: @title

en: Collapse
fa: افتاده

en: all languages
fa: تمام زبانها

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: Media type
fa: نوع رسانه

en: You are not allowed to edit this @title.
fa: شما حق اصلاح این @title را ندارید
