Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Closed
af: Gesluit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Rename
af: Herbenoem

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
