Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት
