Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Open
ar: مفتوح

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Collapse
ar: طي

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
