Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ast: Zarráu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Open
ast: Abrir
