Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Closed
bg: Закрито

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Open
bg: Отвори

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
